Kripto para ile ev alınabilecek

0

kripto para ile ev

Abu Dabi merkezli bir inşaat şirketi, kripto para ile ev satışlarına başlayacak. Kripto para sektöründeki yatırımcılar, sanal paralarını bu emlakta değerlendirebilecek.

Kripto para ile ev ödemesi

Abu Dabi’de IMKAN isimli bir şirket, emlak sektörünü kripto paralar ile buluşturan bir planlama yapıyor. Şu anda 26 farklı projesi ve yaklaşık 27 milyar dolarlık bütçesi bulunan şirket, satışlarında kripto para kabul etmeyi planlıyor.

Şirketin CEO’su Walid El-Hindi, emlak sektörünü yeni teknolojiler ile buluşturmayı ve yeni finansal paketler hazırladıklarını belirtti. El-Hindi, sıradan ödeme yöntemleri ile kısıtlı kalmadıklarını, kripto paralara yönelik araştırmalar yaptıklarını söyledi.

IMKAN eğer kripto paralar ile ödeme yöntemini aktif hale getirirse, emlak sektöründe yeni bir dönem başlamış olacak. Daha önce kripto paralar ile satışlar yapılmış olsa da böylesine büyük bir şirketin uygulamaya geçmesi bir ilke neden olacak. Şu an için şirketin hangi kripto para birimlerini kabul edeceği bilinmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>