Kripto para MAHA yüzde 630 arttı

0

kripto para MAHA

17 Aralık’ta işleme alınan kripto para MAHA çok hızlı bir şekilde piyasaya giriş yaptı. MAHA kısa sürede yüzde 630 artış gösterdi.

Kripto para MAHA değeri hızlı bir şekilde yükseliyor

Merkezi bir yapıda olmayan MahaDAO (MAHA), ARTH ‘ın arkasında yer alan bir stablecoin platformu olarak dikkat çekiyor. 17 Aralık’ta lansmanı yapılan MAHA, kısa sürede hızlı bir yükseliş yaşamayı başardı.

Lansman günü en düşük seviye olan 1,98 dolardan işleme giren MAHA, kısa sürede yüzde 630 artış yaşayarak 14,40 dolar seviyelerine ulaştı. Ardından kısa süreli bir düşüş yaşayan MAHA, şu anda 12 dlar seviyelerinde kararlı bir şekilde işlem görüyor.

Piyasaya henüz yeni çıkan altcoin MAHA’nın 8,5 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor. Scott Melker isimli ünlü kripto analisti, yatırımcıları MAHA’yı takip etmeleri yönünde uyarıyor. Şimdiden birkaç katlık artış gösteren MAHA için bunun daha başlangıç olduğunu vurguluyor.

İlk gösterimde bu tip katlanarak artışlar kısmen şahit olduğumuz durumlar diyebiliriz. Ancak MAHA’nın bunu kalıcı olarak yapıp yapamayacağını hep birlikte göreceğiz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>