Kripto para şirketleri ortaklık kurdu

0

Kripto para şirketleri

Kripto para şirketleri Caspian ve Deribit ortaklık kurduğunu açıkladı. İki şirketin ortaklığı, basın duyurusuyla açıklandı.

Kripto para şirketleri güçlerini birleştirdi

Özellikle kurumsal alanda hizmet veren iki kripto para şirketi Caspian ve Deribit ortaklık kurdu. Böylelikle kripto para sektöründe ticaret hizmeti sunan ve risk yönetimi alanında hizmet veren Caspian, ortaklıklarına bir yenisini ekledi. 30’dan fazla likidite ve borsayla iş birliği bulunan Caspian, kripto para borsası Deribit’le de güçlerini birleştirmiş oldu.

Caspian’ın birçok şirketle ortaklığı bulunsa da Deribit ile yapılan bu ortaklık kritik bir öneme sahip. Deribit’ın hem vadeli işlem hep opsiyon ticareti sunması, Caspian’ın bu tardaki ilk ortaklığı anlamına geliyor.

İki şirketin güçlerini birleştirmiş olması, kripto para piyasasındaki kurumsal yatırımcılar için de büyük öneme sahip. Caspian’ın 100 kata kadar sunduğu oranlar, bu alandaki yatırımcıların sayısının artmasını sağlayabilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>