Kripto paralar hayatta kalabilecek mi?

0

kripto paralar

Kripto para sektörünün önemli isimlerinden biri olan Gavin Brown, sektörün geleceği hakkında konuştu. Peki kripto paralar gelecekte hayatta kalabilecek mi?

Kripto paralar büyük ölçüde devam edemeyecek

Kripto para sektörüne yönelik yatırım şirketi Blockchain Capital’in kurucu ismi Gavin Brown, sektörün geleceğine yönelik kendi ön görülerini paylaştı. Brown’a göre gelecekte kripto paraların büyük bir çoğunluğu varlığını sürdüremeyecek. Hatta piyasadaki kripto para sayısı bir elin parmaklarını bile geçemeyecek.

Ancak Brown’a göre kripto para sektörü bu şekilde daha güçlü hale gelecek. Doğru yatırımla bu kripto paralara yönelen kişiler, büyük bir kazanca sahip olacak. Brown, doğru kripto parayı seçmenin de çok zor bir seçim olacağını söylüyor.

Facebook’un kripto para çıkarma planı hakkında da konuşan Brown, Facebook’un sektöre canlılık getireceğini söyledi. Ayrıca Facebook’un çıkaracağı kripto paranın performansının, kendisini de meraklandırdığını söyledi.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>