Küçük alanda büyük işler

0

Xerox,  çok fonksiyonlu ofis cihazlarına yenilerini ekledi. Xerox WorkCentre 5022/5024 küçük bir alanda fotokopi, tarama, yazdırma ve faks gibi ofis işlerini yapıyor, B5 ile A3 ebat arası her boy kâğıda baskı yapabiliyor. Düşük maliyetlerde hız ve kullanım kolaylığı sunan Xerox WorkCentre 5022/5024 ile küçük bir alanda standart ofis dokümanları dışında broşür, kitapçık gibi dokümanlar da düzenlenebiliyor.

Kesintisiz iş akışı ve verimlilik sunuyor

Xerox WorkCentre 5022/5024 yazıcı, faks, tarayıcı ve fotokopi işleri için ayrı ayrı cihaz kullanmadan, kişiye özel kullanılan masa üstü yazıcıları azaltarak ofislere tek bir cihaz üzerinden çok daha düşük maliyetlere, iş akışını kesintiye uğratmadan daha verimli çalışma imkanı sağlıyor. Küçük bir alanda A3 ebat büyük boy baskı işlerini de yaparak, A3 ebat baskıların ofis dışında yaptırılması ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Dakikada 22 – 24 sayfa baskı hızlarıyla Xerox WorkCentre 5022/5024, kesintisiz bir performansla az zamanda çok iş yapmayı sağlıyor.

Kitapçık ve broşürler ofis içinde basılıyor

Yüksek miktarda kağıt yükleme kapasitesi Xerox WorkCentre 5022/5024’ün, kağıt yüklemek için işlerin sık sık duraksamasını önlüyor. Yüksek hacimli baskı işlerini de kolaylıkla yapabilen Xerox WorkCentre 5022/5024, çoklu kâğıt türleri ve ayarları ile kitapçık, broşür gibi tanıtım dokümanlarının da ofis içinde yapılmasını sağlıyor.

Xerox WorkCentre 5022/5024, iki yıl Xerox güvencesiyle yetkili Xerox iş ortakları üzerinden satışa sunuluyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>