Küçük işletmeler için akıllı teknoloji kararları almanın altı yolu

0

Küçük işletmeler için akıllı teknoloji

KOBİ’lerin her zamankinden daha fazla teknolojiye erişimi var, ancak bunun iyiliği için parayı savurmamak önemlidir. Dijitalleştirmenin işletmeniz ve müşterileri için nasıl işe yarayacağını burada bulabilirsiniz.

Buluttan yararlanın

Büyük miktarlarda eski teknolojiye sahip olmanın yükü altında kalabilecek büyük kuruluşların aksine, birçok küçük işletme, uygulamalara daha hafif ve modern bir yaklaşım oluşturma fırsatına sahiptir ve işte burada bulut devreye girer.

Değişim için stratejik bir platform yaratın

Bulut, teknoloji satın almayı kolaylaştırır, ancak yaptığınız seçimlerin daha sonraki bir tarihte sizi köşeye sıkıştırmamasına dikkat edin.

Verinin değerine odaklanın

Bilgi ve analitik üzerinde sıkı bir kavrayışla, daha büyük firmalardaki profesyoneller, işlerinin gerçekleştirdiği faaliyetlerin şirket performansını, müşteri memnuniyetini ve kâr hanesini nasıl etkilediğini çok daha ince ayrıntılarla anlamanın nasıl mümkün olduğunu gördüler.

Güvenliği risk açısından düşünün

Değerli verileriniz güvenli ve güvenli bir şekilde saklanmalıdır. Bilgileri kilit altında tutamamak, gizli ayrıntıların güvenlik duvarınızın ötesine sızması anlamına gelebilir ve bu da itibar kaybı ve düzenleyici kurumların cezaları açısından maliyetli olabilir.

Dijital dönüşümün sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin

Dijital destekli değişimin önemi hakkında yazılmış çok şey var. Küçük işletme yöneticileri, müşteriler için yeni çevrimiçi kanalları başlatmaktan, personelin uzaktan ve güvenli çalışmasına yardımcı olacak teknolojileri sağlamaya kadar, neredeyse sürekli dijitalleştirme talepleriyle karşı karşıya.

Ortaklardan oluşan bir ekosistem oluşturun

Liste, küçük işletme sahiplerinin birlikte çalışabilecekleri bir insan ve şirket ekosistemi yaratmaya çalışması gerektiğini söylüyor. İster büyük şirketlerdeki uzmanları isterse yeni kurulan şirketlerdeki akıllı düşünen girişimciler olsun, küçük işletme sahipleri onlara ulaşmalı ve iletişim kurmalıdır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>