Küçük işletmeler için Aruba Instant On duyuruldu

0

Aruba, küçük işletmelerin günümüzdeki ve gelecekteki kablosuz internet ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedeflediği yeni ürün ailesini tanıttı. Aruba Instant On çözümü temmuzda yola çıkacak.

KOBİ’ler için Aruba Instant On

IDC tarafından yapılan araştırma, KOBİ’lerin dijital dönüşüme ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor. 2023 yılının sonuna kadar KOBİ’lerin üçte ikisi IT stratejilerine dijital dönüşümü koymuş durumda. Durum böyle olunca kablosuz internet çözümlerinin önemi de her geçen gün artıyor. Aruba da bu ihtiyaçlara yanıt verecek yeni ailesini görücüye çıkardı. 

Ailedeki ürünler iç ve dış mekanda çalışabilen, yüksek hızda kablosuz bağlantı noktaları sunmasıyla öne çıkıyor. 802.11ac Wave 2 teknolojisine sahip Instant On portföyü, iş gereksinimlerine göre ölçeklendirme esnekliği sunan Aruba’nın iş dünyası için geliştirdiği çözümleri bir araya getiriyor.

Instant On ailesinde mobil aplikasyon veya bulut tabanlı web portalı üzerinden iki yönetim modu bulunuyor. Ayrıca, WPA2 / WPA3 gibi kimlik doğrulama protokolleri destekleniyor. Instant On ailesi aynı zamanda Smart Mesh teknolojisi ile kablosuz bağlantının zorlandığı noktalara genişleyebiliyor.

119 dolarlık liste fiyatına sahip Instant On erişim noktalarının gönderimine temmuz ayında başlanacak. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>