Techinside Google News
Techinside Google News

Kurşun geçirmez laptop çantası

Özel üretim bir dizüstü bilgisayar çantası kurşun geçirmez yapısı ile hayatı her daim tehlikede olan yöneticileri ve ailelerini hedef alıyor.
- Advertisement -

SaviorSavior Multi-Threat Shield (MTS) adlı bir ürün sayesinde sıradan bir dizüstü bilgisayar taşıyan bir kişi gibi görünebilir, ayrıca olası silahlı çatışmalardan da hayatınızı koruyabilirsiniz! Savior Multi-Threat Shield aslında bir dizüstü bilgisayar çantası ve gerçekten de bilgisayarınızı rahatlıkla taşımanıza olanak veriyor. Ancak ürün açılabilir, genişleyebilir yapısı ve kevlar içeriği ile kurşun geçirmiyor.

44’lük Magnum kurşunlarına bile dur diyen MTS adlı kurtarıcı Force Training Institute tarafından üretilmiş ve toplamda 3.6 kg ağırlığında. Açıldığında 1 metrelik bir kalkana dönüşen MTS, birden fazla kurşuna karşı korurken, tabanca, pompalı tüfek ve bazı makineli tüfek kurşunlarına dahi geçit vermiyor. Ayrıca sopa ve bıçak benzeri araçlara karşı da sizi koruyabiliyor.

Çanta isteğe bağlı olarak Savior Level III adlı bir sniper koruyucu arayüzü ile de gelebiliyor. Suya karşı dayanıklı olan ve taşıması da zorluk çıkartmayan MTS, polis ve güvenlik için de kimlik koruma ceplerine sahip.

Özellikle siyasiler, iş adamları ve aileler için üretilen çanta 899 dolardan satılıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir