Kurumlara özel yeni portföy

0

İşyükleri sürekli artıyor, BT kaynakları giderek daha da azalıyor; kurumların en üst düzeyde güvenilirlik, verimlilik ve otomasyon ihtiyaçları ise tırmanıyor. Artırılmış güvenlik, güvenilirlik ve verimlilik düzeyleriyle yeni IBM sunucuları, bilgi teknolojleri altyapısından bulut bilişime, büyük verilere ve analitiğe kadar çeşitli kurumsal işyüklerini ve bilgi işlem ortamlarını destekleyen yerleşik  güvenlik, verimlilik ve güvenilirlikle yüksek performansı bir araya getiriyor. Bu portföy, müşterilerin veri merkezinde ve ofiste karşılaştıkları zorluklara yanıt verebilmeleri için üst düzeyde yapılandırılabilen, rack ve tower sunucu modellerini, pureflex sistemleri, ‘blade’leri ve entegre sistemleri içeriyor.

Kurumlar, bilgi teknolojileri altyapılarındaki gittikçe sofistike ve kapsamlı hale gelen saldırılarla uğraşırken diğer yandan da zorlu işyüklerini karşılayabilmelidir. IBM’in uzun yıllara dayanan inovasyon yetenekleriyle örtüşerek tasarlanan yeni M5 sunucuları da bu noktada, ihtiyaç duyulan kurumsal uygulamaları yüksek güvenlik, verimlilik ve güvenilirlikle destekliyor.

System x’teki inovasyonların yanı sıra yeni IBM sunucuları, sektör standartları açısından en yeni teknolojik özellikleri (Intel’in yeni Xeon E5-2600 v3 işlemcileri, 1,5 terabyte’a kadar daha hızlı ve enerji tasarruflu TruDDR4 belleği) de barındırıyor.

Buna ek olarak IBM, kurumsal uygulamaları bulut ortamına taşımayı ve genel anlamda verimlilik, güvenilirlik ve performans iyileştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanan kurumsal çözümler serisini de duyurdu.

IBM’in yeni ve tümü işyükü odaklı bu çözümleri, sektörün önde gelen yazılım sağlayıcılarıyla yapılan işbirliğinden de faydalanarak, değer sağlayacak şekilde tasarlandı. Bu çözümler, müşterilerin daha iyi iş sonuçları elde etmesine yardımcı olan performans, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik gibi özelliklerle öne çıkıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>