Kurumsal IoT için yeni iş birliği

0

VMware ve SAP nesnelerin internetine yönelik cihazlar, alt yapılar, bulutlar ve diğer uygulamalar için yeni bir ortaklık başlattığını açıkladı. Şirketler, sözleşmenin kurumsal IoT girişimlerini hızlandıracağını ve düzene sokacağını, ayrıca hızlı projelendirme, ölçeklenebilirlik ve IoT projelerinin zamanında yürütüleceğini belirtti.

VMware ve SAP müşterilerine, IoT cihazlarına ve ağ yönetimine gerçek zamanlı görünürlük sağlayan çözümler sunmayı planlıyor. Bunun için; SAP analitiklerini ticari işlemlerle birleştirecek ve cihaz verilerini VMware’in operasyonel sistemleri ve bütünsel analitiği ile entegre edecek.

Şirketler, IoT mimarisinde iyi seviyede güvenlik ve yönetim sağlamak amacıyla şu anda bir çözüm üretmek için birlikte çalıştığını söylüyor.

VMware tıbbi ekipman yönetimini yeniden şekillendirmek, ABD üniversitelerinde sanal masaüstleri için platformlar geliştirmek gibi IoT ve Big Data projelerinde yer almaktadır. SAP bulut platformu Viyana’da kaydedilen park sensörü verilerini analiz etmek gibi akıllı şehir projelerinde ve Hamburg’da sevkiyat için bir smartPORT lojistik platformu gibi projelerde kullanılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>