Kurumsal mobil çözümlerde önemli işbirliği

0

Kurumsal Mobil Çözümleri ile tüm dünyada kurumların kesintisiz çalışma ihtiyaçlarına yanıt veren Panasonic, Türkiye’de özellikle kamu, hızlı tüketim, perakende, otomotiv, lojistik, sağlık, acil servis gibi, mobil çalışma şekillerini daha etkin ve güvenli yönetme ihtiyacı bulunan alanlara, yüksek korumalı ve dayanıklı yeni mobil PC ve tabletleri ile çözüm sunuyor. Panasonic tarafından bu alanda Türk şirketlerine sunulan en yenilikçi çözümler arasında suya, darbeye ve toza dayanıklılığı ile mobil saha çalışanların zor şartlarda en büyük yardımcısı olan ve hem Türkiye’de hem de dünya genelinde uzun yıllardır kullanılan Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler yer alıyor.

Sektördeki tecrübesini en iyi şekilde kullanarak, sunduğu çözüm ve hizmetlerini her geçen gün geliştiren Tecpro, güçlü yapısı ve yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetinin kalıcı olması, hizmet verimliliğinin devamlı artması gibi özellikleriyle Panasonic’in beklentilerini tamamen karşılayan bir kurum olarak Panasonic’in Toughbook ve Tougpad ürün gruplarındaki Türkiye Yetkili Servis merkezi oldu.

Tecpro Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü İbrahim İlhan
Tecpro Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü İbrahim İlhan

Tecpro Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü İbrahim İlhan son yıllarda bu pazarda zorlu ortamlarda çalışacak dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet talebinin arttığına değinerek anlaşmaya dair şu açıklamayı yaptı:

Tecpro olarak her biri kendi alanında dünyaca tanınmış bir çok lider markalanın  servis merkezliğini yapmaktayız. Önceliğimiz markaların satış sonrası hizmetelerine değer katarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak. Bu alanda İstanbul merkez, Ankara İç Anadolu bölge müdürlüğümüz İzmir Ege bölge müdürlüğümüzdeki toplam 70 personelimiz ile yıllardır kurumsal servis hizmeti veren tecrübeli bir kadroya sahibiz. Panasonic gibi teknoloji lideri bir markanın servis hizmetlerini verecek olmak bizleri son derece gururlandırdı. Bu iş birliğinin diğer tüm markalarımızda olduğu gibi uzun yıllar süreceği inancındayım.”

Panasonic Türkiye Kurumsal Mobil Çözümler Ülke Müdürü Ali Oktay Ortakaya
Panasonic Türkiye Kurumsal Mobil Çözümler Ülke Müdürü Ali Oktay Ortakaya

 

Panasonic Türkiye Kurumsal Mobil Çözümler Ülke Müdürü Ali Oktay Ortakaya anlaşma hakkındaki görüşlerini şöyle ifade etti:

Panasonic olarak Kurumsal Mobil Çözümler tarafında Türkiye’deki yeni stratejimize ilave olarak yetkili teknik servis tarafında da kullanıcı memnuniyetini öne çıkaran bir hamle yapmaya karar verdik. Ürün grubumuz için deneyimli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir iş ortağı üzerine yoğunlaştık. Müşteriyi dinleyerek çözümler geliştiren bir şirket olan Panasonic, satış sonrası hizmetler konusunda da katma değerli destek sunacak bir teknik servise ihtiyaç duyuyordu. Tecpro Bilgi Teknolojileri, sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet yaklaşımıyla bizim için değerli bir iş ortağıdır. Panasonic olarak bu anlaşmanın çok güzel sonuçlar ortaya çıkaracağına inanıyorum.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>