Kurumsal yatırımcılar Bitcoin yatırımı yapıyor

0

Kurumsal yatırımcılar Bitcoin

Yatırımcıların kripto para piyasasına yönelmesiyle, Bitcoin rezervi düşüyor. Kurumsal yatırımcılar Bitcoin için yatırımlarını artırıyor.

Kurumsal yatırımcılar Bitcoin rezervini düşürdü

2020 yılı sonuna çok hızlı bir yükselişle başlayan Bitcoin, bu yılı büyük bir başarıyla geçiriyor. Her ne kadar fiyat dalgalanmaları yaşasa da Bitcoin yatırımcı sayısı artıyor.

Hatta borsalarda da Bitcoin rezervlerinde büyük bir düşüş yaşandığını görüyoruz. Glassnode isimli kripto para izleme şirketine göre, Bitcoin rezervi tüm zamanların en düşük seviyesine geldi. Özellikle büyük ölçekli borsalar, Bitcoin rezervinde sorun yaşamaya başladı. Coinbase’in Bitcoin mevduatlarında Ocak ayından bu yana 150 bin Bitcoin düşüş görüldü.

Cointag tarafından paylaşılan bilgilere göre ise Bitcoin mevduatları soğuk cüzdanlara taşınıyor. Willy Woo isimli istatistikçi, güçlü yatırımcıların arzı devraldığını belirtiyor.

Bitcoin’in yatırımcılara sunduğu fırsa göz önüne alındığında, rezervlerdeki düşüş tüm hızıyla devam edecek gibi görünüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>