Techinside Google News
Techinside Google News

Kuyuya Taş Atıyoruz etkinliği 20 Şubat’ta!

ENTERTECH İstanbul Teknokent tarafından gerçekleştirilen konsept bir etkinlik olan Kuyuya Taş Atıyoruz Etkinliği bu ay Tekno Rekabet ana temasıyla 20 Şubat’ta gerçekleştirilecek!

Teknoloji her geçen gün bir önceki aşamaya göre çok daha hızlı ve çevik bir biçimde gelişim gösterirken girişimcilik ekosistemi de aynı doğrultuda hem teknolojiyi besleyen hem de teknolojiden beslenen bir yapıda gelişimini sürdürüyor. Peki “teknoloji”, “girişimcilik” ve “rekabet” olgusal veya yapısal olarak aynı başlıkta değerlendirildiğinde süreç nasıl işliyor? Bu soru ve çok daha fazlası bu ay 20 Şubat’ta Tekno Rekabet başlığıyla gerçekleştirilecek olan Kuyuya Taş Atıyoruz etkinliğinde yanıt bulacak.

Ekosistem paydaşlarının katılımıyla ve karşılıklı sohbet havasında gerçekleşecek olan etkinliğe dair tüm merak edilenleri sizler için derledik. İşte detaylar!

- Advertisement -

Kuyuya Taş Atıyoruz etkinliği 20 Şubat’ta!

ENTERTECH İstanbul Teknokent tarafından gerçekleştirilen konsept bir etkinlik olan Kuyuya Taş Atıyoruz etkinliği bu ay 20 Şubat’ta “Tekno Rekabet” ana temasıyla düzenlenecek. Workinton Levent 199‘daki etkinlik saat 19:00’da başlayacak. Girişimcilik ekosistemi odağında önemli değerlendirmelerin yapılacağı etkinliğin medya partneri Branding Türkiye olurken etkinliğin moderatörlüğünü Engin Alemdar yapacak. Bilgi ve deneyim paylaşımına ek olarak network fırsatının da olacağı Kuyuya Taş Atıyoruz’un bu ayki konuğu ise CarrTell CEO’su Batuhan Tosunoğlu oldu.

Teknoloji, girişimcilik ve rekabet gibi önemli kavramların gündeme alınacağı etkinliğe
kaydolmak ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için “Bilgi Ve Kayıt”a tıklamanız
yeterli. Formu eksiksiz doldurmayı unutmayın.

Etkinlik Detayları

Etkinlik Adı: Kuyuya Taş Atıyoruz
Ana Tema: Tekno Rekabet
Moderatör: Engin Alemdar
Konuşmacı: Batuhan Tosunoğlu
Tarih: 20 Şubat 2024
Mekan: Workinton Levent 199
Adres: Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, İstanbulSiz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir