Kyndryl yeni anlaşmalar imzaladı

Kyndryl yeni anlaşma
Kyndryl yeni anlaşma

Kyndryl yeni anlaşmalar ile daha güçlü hale getiriyor. Kyndryl, VMware ortaklığı ve SAP anlaşması ile büyümesini sürdürüyor.

Kyndryl yeni anlaşmalarla yatay büyümesini sürdürüyor

Şirketler, çoklu bulut altyapısı ve yönetiminin yanı sıra dijital çalışma alanı hizmetleri, ağ iletişimi ve uç bilgi işlem konularına odaklanmayı hedefleyecek.

Her iki firma da yerel, bölgesel ve küresel düzeylerde uzmanlık, yetenek ve kaynakları uyumlu hale getirdi. İki şirket, VMware Tanzu ile uygulama modernizasyonu, kapsayıcılar, gözlemlenebilirlik ve güvenliğe odaklanacak bir Ortak İnovasyon Laboratuvarı oluşturacak. İşbirliği, birden çok bulut ortamını kapsayacak şekilde VMware Cross-Cloud hizmetlerini destekleyecek.

Kyndryl, küresel bulut ve altyapı operasyonlarındaki operasyon yetenekleri için SAP sertifikası aldığını söyledi. Sertifikalar SAP HANA operasyonlarını, SAP Business Suite, SAP SuccessFactors ve DevOps’u kapsar. Kyndryl halihazırda bulut dağıtımları, proje yönetimi, geçişler, veri ve yapay zeka entegrasyonları dahil olmak üzere çok sayıda SAP hizmeti sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz