Lamborghini e-bisiklet işine girdi

0

Lamborghini e-bisiklet

Lamborghini e-bisiklet işine girmek için daha önce birkaç şirket ile ortaklık kurmuştu. Başarısız girişimlerinden ardından Lamborghini e-bisiklet üretmek için İtalyan şirketi Italtechnology ile işbirliği yaptı.

Lamborghini e-bisiklet sektörüne adım attı

Otomobil sektörünün lider markası Lamborghini, ulaşım kavramımızın dönüşüme uğradığı dijital çağda yenilikçi bir adım attı. Lamborghini, e-bisiklet sektörüne girerek, geleceğin akıllı ve temiz şehirlerinde

Yol bisikleti, “mevcut performansın izin verdiği maksimum hıza hızlı bir şekilde ulaşabilen” bir bisiklet olarak açıklanıyor. Sürüş sırasında en iyi performansı almak isteyen müşteriler için tasarlandığı belirtiliyor.

Bir diğer model olan dağ bisikleti ise bisiklet tutkunlarına hitap eden, zorlu yollarda hatta yolların olmadığı yerlerde gidebilen bir tasarıma sahip.

Gelecek aydan itibaren seçkin uluslararası perakendeciler aracılığıyla bu bisikletleri online olarak satın almak mümkün olacak. Şirketin Ad Personam programı aracılığıyla sipariş veren alıcılar, Lamborghini otomobilleri için özel olarak ayrılmış özel boya renkleri seçebilecekler. Ancak e-bisikletler için henüz fiyat bilgisi verilmedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>