LAND Energy değiştirilebilir pil hizmeti sunuyor

0

değiştirilebilir pil hizmeti

LAND Energy adlı bir girişim , müşterilerine çoğu şirketin sunmadığı bir hizmet sunuyor. Araçtaki pilleri değiştirme seçeneği, teknoloji yıllar içinde gelişirken bile aracın yepyeni kalmasını sağlıyor.

Cleveland, Ohio merkezli LAND Energy, potansiyel alıcılara gelecekte herhangi bir zamanda pil paketlerini değiştirme seçeneği sunarak bu korkuyu ortadan kaldırmak istiyor. Bu konsepti daha da ilginç kılan şey, bunu yaptırmak için bir tamirhaneye gitmenize gerek olmamasıdır. LAND Energy’nin Hafif Elektrikli Araçlarında (LEV’ler) pilin çıkarılması çok basittir ve herkes tarafından yapılabilir.

Bunun yerine şirket, pil paketinin nereye giderseniz gidin kişisel enerji şebekeniz olarak hizmet etmesini istiyor ve LEV’ler pil paketi etrafında inşa ediliyor. LAND Energy’nin LEV’leri, kullanıcıların her yerde seyahat etmelerini ve çalışmalarını sağlayan CORE adlı taşınabilir güç platformu etrafında inşa edilmiştir. İnsan ölçeğindeki pil paketi, şebeke dışındayken herhangi bir duvar prizi veya hatta bir güneş paneli kullanılarak şarj edilebilir ve gerektiğinde uzaktan kilitlemenin yanı sıra coğrafi konum belirleme ve izlemeye izin veren dijital bağlantı ile donatılmıştır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>