Techinside Google News
Techinside Google News

Leap Wireless 100.000 dolar fon topladı

Leap Wireless SSD GadgetAny teknoloji ürünleri kitlesel fonlama platformunda 340'dan fazla destekçiden 100.000 dolardan fazla fon topladı
- Advertisement -

Şu anda mevcut en hızlı kablosuz SSD olduğunu iddia eden Leap Wireless SSD, GadgetAny teknoloji ürünleri için yapılan kitlesel fonlama platformunda 340’dan fazla destekçiden 100.000 dolardan fazla fon topladı. Leap Wireless SSD Veri iletimi için Wi-Fi 6 ve Thunderbolt 3, 4K video akışı, 256 AES şifreleme teknolojisi, ultra hafiflik, 10 saate kadar pil ömrü gibi özelliklere sahip.

Kompakt ve kablosuz olan Leap Wireless SSD, 4K akışı ve son derece hızlı veri transfer hızı sunuyor. Wi-Fi 6 ve Thunderbolt 3 arabirimlerine sahip. Wi-Fi 6 kullanıcılara 900mb/s veri iletim hızı sunarken, Thunderbolt 3 üzerinden kablolu bağlantı 2400mb/s bant genişliği sağlıyor. Leap Wireless SSD inanılmaz derecede hafiftir ve sadece 0.4 pound ağırlığındadır ve 2.5 inç x 2.5 inç x 0.25 inç boyutlarına sahip. İçinde 10 saat maksimum pil ömrüne sahip bir Li-ion pil bulunur. Leap Wireless SSD, sizi veri korsanlığından korumak için 256 AES şifreleme kullanıyor. Fotoğrafçılar ve içerik üreticileri için çeşitli bağlantı özelliklerine sahip veri depolama seçenekleri arayanlar için çok kullanışlı.

Kablosuz ve Thunderbolt 3 bağlantılarının yanı sıra, gizliliğinizi korumak için özel bir uygulamaya sahip ve bu uygulama aracılığıyla güvendiğiniz kişilere Leap SSD’ye erişim izni verebilirsiniz. Leap Wireless SSD, hızlı, taşınabilir ve güvenli bir şekilde veri depolamak ve transfer etmek isteyenler için harika bir seçenek. Öğrenciler, profesyoneller ve hareket halindeyken dosyalarına erişim ihtiyacı olan herkes için ideal. 1TB, 2TB ve 4TB depolama seçeneklmevcuttur. Windows, Mac ve Android cihazlarla uyumludur. Ayrıca ğretici tarafından bir yıl garanti altındadır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir