Lenovo cep telefonunda yeni isim

1

Motorola Mobility satın almasının ardından dünyada üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi konumuna yükselen Lenovo, Türkiye’de de sektörün en deneyimli isimlerinden Batuhan Manzakoğlu’nu kadrosuna kattı. Mobil Bilişim ve Teknoloji alanında büyük bir deneyime sahip olan ve sektörün önemli isimlerinden Batuhan Manzakoğlu, Lenovo’da cep telefonundan sorumlu olacak. 1972 doğumlu olan Manzakoğlu İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı. Son olarak BlackBerry Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapan Batuhan Manzakoğlu’nun kariyerinde LG Electronics, Kodak, Sony Ericsson ve Telsim gibi önemli şirketlerde yaptığı başarılı çalışmalar bulunuyor. Evli ve iki çocuk babası olan Manzakoğlu İngilizce, Fransızca ve Almanca biliyor.

Yorumlar

  1. Dört kaybeden firma saydım ki bunların Türkiye pazar rakamları hakkında Lenovo Türkiye nasıl bir olumlu intiba edinmiş düşündürücü. Onların aradığı isim ben olabilirdim oysa.

    Kalemimle kamuoyuyla kitle yönetimimle, diğer ülke şubelerine olağanüstüyü gösterirdim.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>