Lenovo’dan dünyanın en küçük iş istasyonu

0

NewYork’ta düzenlediği TechWorld TRANSFORM zirvesinde, yeni bilgisayarlarını duyurdu. Yeni ThinkStation P320 Tiny, pazardaki en küçük bilgisayar olmasının yanında sunduğu Bağımsız Yazılım Tedarikçisi (ISV) sertifikasıyla müşterilerin kritik uygulamalarının güvenilir şekilde çalışmasını sağlıyor.

PCaaS, bilgisayar satın alımlarının yükünü, cihazların konuşlandırılması ve yönetilmesindeki zorlukları ortadan kaldırarak ürün ömrü ve verimliliğini artırırken toplam maliyetleri düşürüyor, bu sistemle teknoloji dönüşümü, Lenovo müşterileri için bir sorun olmaktan çıkıyor.

ThinkStation P320 Tiny: Dünyanın en küçük iş istasyonu

Günümüz iş dünyasında, iş istasyonlarının güçlü olduğu kadar, her ortamda çalışmaya müsait ve kullanışlı olması gerekiyor. Yeni Lenovo ThinkCentre Tiny, kurulumu kolay, aksesuarlarla uyumlu, en son Intel Core i işlemcilerin gücünden yararlanan ve profesyonel uygulamalar için gerekli performansı sağlayan yapısı ve ISV sertifikası için gereken gücü veren NVIDIA Quadro Graphics’e dayanan temeli ile güvenilir bir iş istasyonu olarak dikkat çekiyor.

Bilgisayar teknolojileri artık Lenovo PC as a Service (PCaaS) ile daha kolay

Yeni nesil, iş istasyonlarının çalışma ortamlarına kolayca adapte olabilmesi ve rahatça taşınabilirlik gibi özellikleri önemseyen çalışanlar, artık çalıştıkları işletmeleri de değiştiriyor. İşletmeler, iş yapış alışkanlıklarını ve işletmenin teknolojik yapısını bu çalışanların teknolojiye yaklaşımına göre şekillendiriyor.

Bu nedenle sabit aylık ücretli abonelikle finansman, dağıtım, yönetim ve elden çıkarma işlemlerini basitleştiren Lenovo PC as a Service (PCaaS) işletmelerin teknolojik altyapısında önemli bir yere sahip olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>