LG giyilebilir hava temizleyicisini yeniledi

0

LG giyilebilir hava temizleyicisi

LG giyilebilir hava temizleyicisini geliştirerek önemli yenilikler ekledi. Bu temizleyici, yenilikçi bir maske görevi görüyor.

LG giyilebilir hava temizleyicisi piyasaya çıkıyor

Maske takmanın halen zorunlu olmasıyla birlikte teknoloji şirketleri yenilikçi maske geliştirme çalışmalarına devam ediyor. LG ise buna öncülük eden şirketler arasında yer alıyor.

2020 yılında LG, üç fan ve bir çift HEPA tarzı filtre içeren PuriCare Giyilebilir Hava Temizleyicisini piyasaya sürmüştü. Bundan 10 ay sonra ise bu ürünün geliştirilmiş versiyonu duyuruldu. Ayrıca ürünün Tayland’da Ağustos ayında çıkacağı da paylaşıldı. Ürünün fiyatı ise henüz açıklanmadı.

En son versiyonda daha küçük, daha hafif bir motor ve yerleşik bir mikrofon, hoparlör ve ses yükseltici bulunuyor. LG, “VoiceOn” teknolojisinin konuştuğunuzu otomatik olarak tanıdığını ve başkalarının sizi maskeden duyabilmesi için sesi artırdığını söylüyor.

Belirtilen 8 saatlik çalışma süresi halen aynı olsa da 820 mAh’den 1.000 mAh’e yükseltilmiş durumda. Ayrıca birlikte verilen USB kablosunu kullanarak iki saatlik bir şarj süresi sunuyor. Şirket, giyilebilir temizleyicinin düzenleyicilerden onay aldıktan sonra daha fazla bölgeye yayılması gerektiğini de belirtti.

Koreli şirket bunu açık havada antrenman yapanlar için bir tercih olarak sunuyor. Ancak LG’nin bu alanda Razer gibi çok önemli rakipleri yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>