LG tavana asılan ekran tanıtacak

0

CES 2020’de LG tavana asılan ekran tanıtmaya hazırlanıyor. Rulo şeklindeki LED ekran, uçak kabinleri gibi toplu alanlarda kullanılabilecek.

LG tavana asılan ekran geliştirdi

Elektronik bileşenlerin esnek hale gelmesiyle birlikte, farklı tasarıma sahip elektronik cihazlar da geliştirilebiliyor. LG, bu esnek bileşenleri kullanarak farklı ekran tasarımları üzerinde çalışıyor.

Rulo şeklinde tavana asılabilen bir ekran geliştiren LG, bu ekran CES 2020’de tanıtmaya hazırlanıyor. Ekranın, uçak kabinleri gibi toplu alanlarda bilgilendirme amacıyla kullanılması hedefleniyor.

LG, bu ekranın yanı sıra rulo şeklinde 65 inclik bir ekran daha tanıtmaya hazırlanıyor.

Akıllı telefon sektöründeki gücünü kaybeden LG, rulo şeklindeki ekran ve cihaz tasarımlarıyla, bu alandaki gücünü kullanmaya çalışıyor.

LG tavan üzeri ekranların yanı sıra, masa üzerine serili şekilde kullanılabilen yeni ekranlar da tanıtacak. LG, CES 2020’ye rulo şeklindeki tasarımlarıyla damga vuracak gibi görünüyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>