LG Türkiye’ye yeni marka pazarlama müdürü

0

2015 ‘ten  bu yana LG Türkiye’de dijital pazarlama faaliyetlerini yürüten Erkan Terzi’nin yeni görevi belli oldu 

 LG Türkiye’deki marka pazarlama faaliyetlerini Mart 2019 tarihi itibariyle Erkan Terzi yürütecek. Terzi daha önce  yine LG Türkiye bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu. 

Yaklaşık 20 yıldır pazarlama alanında deneyim sahibi

California University – Berkeley’de pazarlama eğitimini alan Terzi, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 2004 ve 2005 yıllarında alanında bir Türk yazar tarafından yazılan ilk kitap olan Dijital Fotoğrafçılık ve İletişim Teknolojileri kitaplarını yazdı. Ulusal ve uluslararası birçok kurumda pazarlama ve dijital teknolojiler alanında eğitimler alan Terzi’nin pazarlama ve dijital teknolojiler alanında, farklı mecralarda yazıları yayımlandı. Yaklaşık 20 yıldır pazarlama ve dijital interaktif çözümler çalışmaları gerçekleştiren Terzi, LG rkiye’den önce Koç Allianz, Aksigorta, Comcast Spotlight, Simfer, Ziylan Grup gibi markalarda pazarlama ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlık ve yöneticilik yaptı. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>