Lider yine VMware!

0

VMware, Gartner’ın 2014 Magic Quadrantı’nda x86 Sunucu Sanallaştırma Altyapısı’yla Liderler Quadrant’ında liderlik koltuğuna oturdu. Şirket, son beş yıldır arka arkaya liderliği yakalıyor. Gartner’a göre x86 sunucu sanallaştırma altyapı pazarı, iki çok önemli pazar trendiyle ilgili ve örtüşüyor: Sanallaştırma modernizasyonu ve bulut bilişim.

vSphere with Operations Management’ın altında yatan VMware vSphere platformu ve VMware vCloud Suite; büyük şirketler, KOBİ’ler, hibrit ve açık bulut hizmeti sağlayıcılarıyla büyüyen sanal masaüstü pazarı tarafından geniş bir şekilde kullanılıyor.

  • VMware’in dünya çapında, tamamı Fortune 100 içinde yer alan 500 binin üzerinde müşterisi bulunuyor.
  • VMware vSphere üzerinde kurulmuş olan VMware vCloud Hybrid Service, şirketlerin veri merkezlerini bildikleri ve güvendikleri cihazlar ve süreçlerle en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde buluta yaymalarını sağlıyor.42 ülkede 270’in üzerinde VMware vCloud açık bulut bulunuyor.
  • VMware vSphere üzerinde 4.500’ün üzerinde uygulama destekleniyor. Bunlar içinde ürün kullanımı için VMware vSphere 5.5 üzerinde sertifikalanmış SAP HANA platformu gibi yeni iş yükleri de bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>