Lidya Grup, Egeli girişimcilerle bir araya geldi

0

Xerox ve Epson Türkiye dağıtıcısı Lidya Grup, baskı teknolojilerinde gelinen son noktanın sergilendiği İzmir Lansman Toplantısı’nda Egeli girişimcilerle bir araya geldi. İzmir ve bölge illerdeki büyük hedeflerin paylaşıldığı toplantıda Xerox Versant2100 ile dijitalde ofsete meydan okuyan bir baskı kalitesi sergileyen Lidya Grup, tarayıcının eklendiği Epson T Serisi ile de dikkatleri üzerine topladı. İzmir’in bölge illerle ciddi bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çeken Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, “Xerox ve Epson know-how’ını sergilediğimiz bu toplantı aynı zamanda Egeli yatırımcıların vizyonunu ortaya koyan farklı bir anlam daha taşıyor. Ofsete rakip olabilecek baskı kalitesinde bir ürün olan Versant 2100’e Manisa’dan yatırım yapan İpek Dijital ve Ajans Renk firmaları sektörde önemli bir ilke imza attılar” dedi.

 

Öz “2014 yılı ilk üç çeyreğe baktığımızda bölgede önemli başarılara imza attık. Takibini sürdürdüğümüz büyük projelerin sayısının artması, ürün yelpazemizin genişlemesi sayesinde yıl sonunda Ege Bölgesi’nde 13 milyon TL ciro hedefine ulaşacak, geçtiğimiz yıllara oranla farklı büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>