Lime scooter paylaşımını kolaylaştırıyor

0

Lime scooter

Lime scooter paylaşımını daha kolay hale getirecek özellikler üzerinde çalışıyor. Ödeme ve rezervasyon kolaylığı, kullanıcılara sunulacak.

Lime scooter paylaşımı özellikler geliştiriyor

Scooter paylaşımı, tüm dünyada yeni bir trend halini aldı. Kullanıcılar şehir içi ulaşımlarını scooterlar ile kolay ve pratik bir şekilde yapabiliyorlar.

Bunun için Lime, scooter paylaşımını daha avantajlı kılacak özellikler üzerinde çalışıyor. İlk olarak rezervasyon sisteminde güncellemeye gidecek Lime, kullanıcılara en iyi seçeneği sunacak. En yakınlarındaki ve en iyi pile sahip scooter, Lime kullanıcılarına gösterilecek.

Bununla birlikte ödeme sisteminde de kolaylığa gidecek olan Lime, Google Play ve Apple Pay üzerinden ödemeyi mümkün hale getirecek. Yani isteyen kullanıcılar, uygulamayı kullanmadan uygulama mağazalarında QR kodu okutarak ödemelerini gerçekleştirebilecek.

Lime ayrıca scooterlarla sınırlı kalmayarak elektrikli bisikletleri de paylaşım ağına eklemeyi hedefliyor. Uygulamasız kullanım özelliği kullanıcılara sunulurken, diğer özellikler test aşamasından sonra kullanıma sunulacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>