LiquidM programatik satın alımları çok daha kolay hale getiriyor!

0

LiquidM

Ligatus bünyesinde satın alma çözümleri sunan LiquidM, doğal reklam platformlarının büyük çoğunluğuna entegre olarak 16 uluslararası pazarda günlük 10 milyar bid request‘e erişim sağlıyor.

LiquidM, ergonomik ve gelişmiş özellikleri sayesinde kampanya kurulumundan raporlama süreçlerine kadar kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Bağlı olduğu envanterlere “Açık Artırma Sistemi” ya da özel anlaşmalarla erişerek; CPC ve CPM düzeyinde satın alma gerçekleştirilmektedir.

LiquidM, 2016 yılında Ligatus tarafından satın alındı

2016 yılında Ligatus tarafından satın alınan LiquidM; müşterilerine doğal reklam ekosisteminden akış içi, makale önerisi ve haber arası gibi formatlarla iş hedeflerine karşılık gelecek en etkili çözümleri sunmayı vaat ediyor.

Doğal reklamlar; markanın iletişim hedeflerini bilinirlikten saf performansa kadar sağlayabilen, kullanıcıya saygı duyan ve müşteri yolculuğunda etkili bir deneyime izin veren eşsiz reklam formatlarının en önde gelenidir. Ortaya çıkardığı “kullanıcı ilgisi”nin gücü, doğal reklamları sosyal platformlar tarafından önerilen çözümlere karşı en güçlü alternatif olarak sunmaktadır.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>