LOreal AR makyaj deneyimi için ortaklık kurdu

0

LOreal AR makyaj

LOreal AR makyaj deneyimi için Modiface isimli firmayı satın almıştı. LOreal AR makyaj uygulaması için Facebook ile ortaklık kurarak, bu projesini daha da büyüttü.

LOreal AR makyaj deneyimi sunacak

Makyaj malzemesi seçimi, birçok kişi için zor bir süreç oluyor. Tıpkı kıyafet alışverişinde olduğu gibi test ürünleri ile deneyimlemek, müşterilerin karar verme sürecini önemli derecede etkiliyor. Bunun için LOreal, son dönemde artırılmış gerçeklik destekli bir proje üzerinde çalışıyor.

Modiface’in satın alınmasıyla ortaya çıkan projede LOreal, Facebook ile uzun vadeli olarak nitelendirdiği bir ortaklık kurdu.

Bu ortaklık ile Facebook kullanıcısı olan müşteriler, LOreal ürünlerini artırılmış gerçeklik teknolojisi ile deneyebilecekler. Maybelline, NYX Profesyonel Makyaj, Lancôme, Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, Urban Decay ve Shu Uemura bu deneyimdeki ana markalar olacak.

LOreal Dijital Sorumlusu Lubomira Rochet, LOreal ve Facebook’un ürün ve marka keşfinde, satın alınmasında anahtar rol oynadığı için buna uygun vizyon belirlediklerini söyledi. Ayrıca bu teknolojilerin yeterince olgunlaştığını ve müşteriler bunu kullanmak için meraklı olduğunu vurguladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>