L’Oreal artırılmış gerçeklik işine mi giriyor?

0

LOreal artırılmış gerçeklik

LOreal artırılmış gerçeklik firması satın alarak, dijital dönüşüm çağına uyum sağlamayı planlıyor. L’Oreal artırılmış gerçeklik ile pazarlama süreçlerine yenilik getiriyor.

L’Oreal artırılmış gerçeklik ile taınıtım yapacak

Artırılmış gerçeklik teknolojisi, üretim ve pazarlama süreçlerinde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Son olarak bu dönüşüme makyaj ürünleri üreticisi L’Oreal de dahil oldu. Şirket, on yılı aşkın süredir mobil ve masaüstü için artırılmış gerçeklik uygulamaları oluşturan Modiface’i satın almak üzere.

Modiface’ın AR teknolojisi, yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi rujları dijital olarak deneyebileceğiniz bir web sitesi de dahil olmak üzere oldukça uzun bir güzellik uygulamaları listesine sahip.

Modiface ayrıca yüzünüzdeki makyajı gerçek zamanlı olarak üstlenebilen AR aynaları geliştiriyor. Ayrıca çeşitli saç stilleri ve renkleri denemeyi mümkün kılan bir uygulama üzerinde de çalışılıyor.

Şirket, L’Oreal markasına ait 30’dan fazla ürün için dijital deneyim yaratmaya odaklanacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>