Makyaj ürünleri sanal olarak denenebilecek

0

Makyaj ürünleri sanal test

Google’ın geliştirdiği yeni alışveriş özelliğiyle makyaj ürünleri sanal olarak denenebilecek. Konuyla ilgili detaylar L’Oreal Paris tarafından paylaştı.

Makyaj ürünleri sanal ortamda test edilebilecek

İnternet alışverişinde kullanıcıların yaşadığı en büyük problem, ürünlerin test edilememesi oluyor. Ancak Google’ın yeni özelliği, makyaj ürünü satıcıları için yeni fırsatlar sunuyor.

L’Oreal Paris tarafından yayınlanan blog yazısında, Google’ın yeni özelliğinin sunacağı imkanlardan bahsedildi. Yeni özellikle artık makyaj ürünleri test edilebilecek. Şu an için yeni özelliğin a L’Oreal, MAC Cosmetics, Black Opal ve Charlotte Tilbury gibi birkaç markayla sınırlı olduğu duyuruldu.

Özellik kapsamında modeller üzerinde rujlar ve göz farları test edilebilecek. Önizleme ile bu ürünlerin nasıl olduğuna yönelik bilgi sahibi olunacak.

Ayrıca isteyen kullanıcılar, kendilerinde bu ürünleri denemek isterlerse kamerayı açarak dijital olarak makyaj uygulayabilecek. Şu an için özellik her ne kadar kusursuz çalışmasa da filtre görevi görüyor diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>