Malatya’da teknoloji rüzgarı

0

TP-LINK öncülüğünde bu yıl başlatılan “Anadolu Teknoloji Günleri” etkinliği, bu kez Malatya’da gerçekleştirildi. 25 Eylül 2014 tarihinde TP-LINK ve Western Digital (WD) işbirliği ve Çözüm Bilgisayar ev sahipliği ile Malatya’da yapılan toplantıya Malatya ve çevresindeki pek çok bayi katıldı.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, teknoloji sektörünün çok hızlı değiştiğini ve geliştiğini belirterek, “Yeni çözümlerimizi, değişen teknoloji dünyasını Türkiye’nin farklı illerindeki bilgi teknolojisi (BT) bayilerine anlatmak ve onların istek ve beklentilerini dinlemek üzere oluşturduğumuz etkinlik serisi, tüm taraflar açısından çok yararlı oluyor. Son olarak Malatya’da teknoloji bayileriyle bir araya geldik. Önümüzdeki günlerde Anadolu Teknoloji Günleri etkinliğini daha da geliştirerek farklı illerde devam ettireceğiz” diyor.

Anadolu Teknoloji Günleri, İstanbul dışındaki illerde proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine, şirketlerin çözümlerini tanıtmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi hedefliyor. TP-LINK öncülüğünde başlatılan bu etkinlik ile kurumların BT projelerinde gereken temel bazı çözümler (kablosuz ağ, depolama, güvenlik) tanıtılıyor. Toplantılarda ürün ve çözüm tanıtımlarının yanı sıra bayilerin değerlendirmeleri ve öneri/istekleri de ele alınıyor.

Anadolu Teknoloji Günleri etkinliği, Trabzon başta olmak üzere diğer illerde gerçekleştirilmeye devam edilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>