Manchester City kripto para çıkaracak

0

Manchester City kripto para

Dünya futbolunun devleri arasında yer alan Manchester City kripto para çıkaracak. Manchester City bu proje için Socios ile anlaşma yaptı.

Manchester City kripto para sektörüne giriyor

Kripto paralar yaygınlaşmaya devam ederken, futbol kulüpleri bu alana giriş yapıyor. Özellikle de ekonomik yapısıyla dünyanın en büyük kulüpleri arasında yer alan Manchester City de kripto para sektörüne girecek.

Manchester City, kendi kripto parası için token platformu Socios ile anlaşmaya vardı. Anlaşma kapsamında $CITY para birimi geliştirilecek ve kullanıma sunulacak. Barcelona, Juventus ve PSG gibi dev kulüplerden sonra Manchester City’nin de bu alana girmesi, kripto para sektörünü daha güçlü hale getirecek. Ayrıca kulüplerin taraftar kitlelerinin de kripto paralara bakışında değişiklik sağlayacak.

Sociocs CEO’su Dreyfus, tokenlarının piyasa değerinin 400 milyar dolar barajını geçtiğini söyledi. Ayrıca bu yılın ikici çeyreğinde İngiltere’den 3-4 takımla daha anlaşacaklarını belirtti.

Socios ülkemizde Galatasaray, Göztepe, Başakşehir ve Trabzonspor ile birlikte çalışmıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>