MapAnything yeni turda 33 milyon dolar yatırım aldı

0

MapAnything, yeni konum tabanlı uygulamalar oluşturmak için ServiceNow gibi önemli yatırımcılardan 33 milyon dolar yatırım almayı başardı. Bugüne kadar alınan yatırımlar ile önemli bir gelişme sağlayan MapAnything, Salesforce Ventures, Greycroft Partners, Harbert Partners ve ServiceNow Ventures gibi çok önemli markalardan yatırım alarak, bu alanda geleceğinin parlak olduğunu da göstermiş oldu.

MapAnything kurumsal olarak sunduğu çözümler ile personellerin seyahatlerinin kolay bir şekilde ayarlanmasını, çalışanların konuma dayalı analizlerinin yapılması ve takip edilmesini sağlıyor. Sistemin nasıl işlediğini ve bu alanda ne kadar iddialı olduklarını her fırsatta dile getiren MapAnything CEO’su John Stewart, yatırım sonrasında yaptığı bir açıklamasında da tekrar aynı noktalara vurgu yaptı. “Kişisel hayatınızda, hayatınızı daha üretken ve verimli kılmak için Google Haritalar, Waze, Yelp ve benzer sistemler kullanılıyor. MapAnything ile birlikte aynı yaklaşımı kullanarak iş hayatınız için aynı şeyi, daha iyi yapıyoruz” diyen CEO Stewart yatırım almalarından dolayı oldukça mutlu olduklarını da ifade etti.

Yeni Yatırımlar Nerede Kullanılacak?

Şirket tarafından yeni finansmanlar, ek lokasyon tabanlı uygulamaların geliştirilmesinde ve şirketin nesnelerin interneti (IoT) platformu MapAnything Live’ın geliştirilmesinde kullanılacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>