Marketing Meetup profesyonelleri bir araya getiriyor

0

Pazarlama dünyası, Türkiye’de dijital dönüşümün adeta bayraktarlığını yapmış bir sektör; bu nedenle Marketing Meetup, işi dijitale yatkın olan herkesin ilgisini çekebilir. Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsünde 30 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek olan etkinlikte pazarlama trendleri, yenilikçi pazarlama stratejileri ve son dönemin popüler kavramlarından “bütünleşik pazarlama” konunun uzmanları tarafından ziyaretçilere anlatılacak.

Aynı zamanda bir “networking” etkinliği olan Marketing Meetup, girişimcilere ve bu alanda kariyer yapmak isteyen öğrencilere de sektörün içinden isimlerle bir araya gelme ve sohbet etme olanağı tanıyacak. Gün boyu sürecek, katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte koltuk sayısı ise sınırlı. O nedenle önce aşağıdaki videoyu izleyin, ardından ilginizi çektiyse bu sayfadan kaydınızı yaptırın.

https://www.youtube.com/watch?v=MwXD_DGWv0M

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>