Marketing Türkiye, Turkcell Dergilik’te ücretsiz!

0

Turkcell’in dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformu Dergilik, yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Bu yeni uygulama kapsamında, Turkcell’den yararlanan 12 milyon abone, Dergilik’e ücretsiz erişim sağlayabilecek. Dergilik uygulamasının avantajlarından faydalanan 12 milyon Turkcell abonesi,  Marketing Türkiye’yi de dijital ortamda kolaylıkla ve ücretsiz olarak okuyabilecek.

Nisan sayısında Marketing Türkiye okurlarını neler bekliyor? 

Global iletişim ajansı Grayling’in 50 ülkede gelen uzman verilerini yorumlayarak ezber bozan teknolojileri, inovasyoları ve güncel sosyo-politik gelişmeleri mercek altına alarak 2017 yılına damgasını vuracak iletişim trendlerini belirledi. İşte markaların ve şirketlerin 2017 yılında takip etmeleri gereken 7 trendi Marketing Türkiye Nisan sayısında okuyabilirsiniz.

Marketing Türkiye kapak konusu “Bir tabak az pişmiş statü lütfen!” oldu. ise Kıvamında pişmiş bir porsiyon et yemek kişiliğinizi yansıtıp toplumdaki konumunuzu güçlendirebilir mi? “Bu ne saçma soru?” diyenleri duyar gibiyiz. Ancak ete attığı şaplaklarla, artistik et tuzlamasıyla global bir fenomene dönüşen Nusr-Et Steakhouse’un kurucusu Nusret Gökçe’nin fitilini ateşlediği steakhouse çılgınlığı tam da bu soruyu yaratıyor. Zira artık tabağınızdaki et, statünüzün de göstergesi!

Marketing Türkiye Nisan sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>