MarTech Awards 27 Şubat’ta sahiplerini buluyor

0

Pazarlamada teknolojinin yaratıcı ve etkili kullanımı üçüncü kez ödüllendirilecek

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği bir ödül programı olan MarTech Awards’ın üçüncüsü 27 Şubat’ta üçüncüsü gerçekleşecek. MarTech Awards, Pazarlamasyon tarafından düzenlenen bir organizasyon.

Jüri başkanı, Ziya Erdem

 MarTech Awards’a, pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştiren veya bir pazarlama problemini mevcut veya yeni bir teknoloji ile çözmüş olan tüm şirket, ajans ve start-up’lar katılabilir. Bu yılki ödüllerin jüri başkanlığını Ziya Erdem üstleniyor  ve dijital pazarlama sektöründen 31 kişinin katılımıyla oluşturuldu.

5 ana kategoride 40 alt kategori belirlendi

 Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler ana başlıkları altında toplamda 40 alt kategoride başvurulabilen MarTech Awards’a bu yıl geçen yıldan farklı olarak 5 kategori daha eklendi.1 Kasım 2019’da başlayan başvurular 23 Ocak’ta sona erecek. Ödüller 27 Şubat’ta GrandPera Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende sahiplerini bulacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>