Martech Awards sahiplerini buluyor

0

Pazarlama ve teknolojiyi en iyi kullananlar ödüllendiriliyor

Pazarlama ve teknolojiyi en iyi kullanan markaların ödüllendirildiği Martech Awards sahiplerini buluyor. 25 Nisan’da Uniq Hall Istanbul’da pazarlama teknolojilerini (martech) en iyi kullanan markalar ödüllerini alacak.

Beş ana ve 41 alt kategoride işler yarışacak

İlki geçen yıl düzenlenen Martech Awards’da bu yıl beş ana kategori ve bu kategorilerin altında toplam 41 kategori bulunyor. Ödülllerdeki ana kategoriler şöyle: Teknoloji ödülleri, kullanım kategorileri, mecra kategorileri, sektörel kategoriler ve özel kategoriler. Alt kategorilere ise en iyi CRM teknolojisi, en iyi programatik kullanımı, basılı mecralarda en iyi teknoloji kullanımı, sağlık sektöründe en iyi teknoloji kullanımı ve en iyi martech start-up’ını örnek olarak verebiliriz. Martech Awards’un 2019 kısa listesinde 100’e yakın iş yer aldı. Yarışmaya başvuran iş sayısı ise 120 oldu. 

Jüri başkanı Tansu Yeğen

Pazarlamasyon.com’un bu yıl ikincisini düzenlediği Martech Awards’un jüri başkanlığını UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen üstleniyor.

Görsel: Martech Awards 2018 ödül töreninden bir kare 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>