Techinside Google News
Techinside Google News

Mastercard, Fintech Express ürünü ile finteklere hangi faydaları sağlıyor?

Mastercard, hayata geçirdiği Fintech Express programı ile ürünlerine kartlı ödemeler eklemek isteyen fintek ve girişimlere hızlandırılmış, anahtar teslim çözümler sunuyor

Mastercard, hayata geçirdiği Fintech Express programı ile ürünlerine kartlı ödemeler eklemek isteyen fintek ve girişimlere hızlandırılmış, anahtar teslim çözümler sunuyor. Nakitsiz toplum hedefiyle çalışan Mastercard, öncü ödeme teknolojilerini tüm ekosistemle paylaşmaya devam ediyor. Finteklerin, kart değer önerilerini pazara sunmasını ve ödemeler alanında ihtiyaç duyulan diğer servislere erişimini hızlandıran Fintech Express programı, finteklerin işlerini büyütmelerine destek oluyor.

Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan KOBİ’ler ile fintek ve start-up’lara her alanda destek sağlamayı amaçlayan Mastercard, bu kez ön ödemeli kart şirketleri ve finteklere destek kapsamını genişletiyor.

- Advertisement -

Mastercard yenilikçi ürünleri ile geçtiğimiz yıllardan bu yana lisanslı e-para kuruluşlarının ve finteklerin ön ödemeli kart ihracı başta olmak üzere ödemeler alanında başarılı uygulamaları hayata geçirmelerine destek oluyor. Mastercard, şimdi de Türkiye’de her geçen yıl büyüyen ve rekabetin arttığı sektörde, finteklerin partner arayış sürecini kolaylaştırmak ve pazara hızlı çıkma isteklerini karşılamak amacıyla Fintech Express programını geliştirdi. Program aynı zamanda lisanslı kuruluşların global seviyede bilinirliğini arttırarak yeni pazarlara ulaşmasına da aracılık etmeyi hedefliyor.

Mastercard, hayata geçirdiği Fintech Express programının detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir