MasterCard, girişimcileri Start Path ile destekliyor

0

Her yıl Avrupa’dan sekiz girişimci şirket seçen ve girişimcilere 12 aylık eğitim sunan MasterCard, Start Path eğitim programını bu yıl Nisan ayında başlatacak. Türk girişimcilerin katılımına da açık Start Path’te başvurular 19 Şubat tarihine kadar alınacak.

İnovatif ticaret çözümleri geliştirmek isteyen ya da çözümünü şimdiden test aşamasına getirmiş girişimciler arasından Mart ayında yapılacak değerlendirmede seçilecek 8 şirket, 12 aylık hızlandırma programının ilk etabında Dublin’de eğitime katılacak. MasterCard’ın global uzman havuzundan eğitmenlerle birlikte MasterCard partnerleri de girişimcilerin iş fikirlerini geliştirmeleri için mentorluk sunacak.

Dublin’deki eğitimin ardından mentorluk süreci sahaya taşınacak. Şirketler tam kapasiteyle çalışarak, MasterCard’ın stratejik müşterileriyle bir araya gelecek. Kritik çözümler ve özel ürünler ortaya koyma ve iş modellerini hayata geçirme fırsatı bulacak. Start Path Europe katılımcıları böylece yaratıcı fikirlerini MasterCard’ın geniş partner ağıyla buluşturma şansını yakalayacak. Start Path Europe için başvurular 19 Şubat’a kadar f6s.com/mastercardstartpath adresinden toplanıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>