Mastercard’tan KOBİ’lere bir destek daha

MasterKOBİ Destek Paketi

Mastercard, corona virüs pandemisi sürecinde KOBİ’lere destek olmak adına MasterKOBİ isminde bir destek paketi duyurmuştu. Normalleşme süreciyle birlikte ticari faaliyetlerine yeniden hız veren KOBİ’ler için Mastercard‘ın dijital çözümleri zenginleştirildi.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın destek planı içine giren MasterKOBİ Paketi’ne KOBİ’lerin e-ticaret faaliyetlerini yönetme, ticari operasyonlarını dijitalleştirme, işletme dezenfeksiyonu, kurye gibi pek çok farklı alanda yararlanabilecekleri yeni avantajlar eklendi.

Mastercard KOBİ destek

Mastercard KOBİ destek paketini genişletti

MasterKOBİ Paketi kapsamına yeni avantajlar eklendi. Artık, Kerzz POS ve Orwi, KOBİ’lere restoran ve kafelere temassız menü ve ödeme sistemi entegrasyonlarında ücretsiz paketler, e-ticaret paketi Sopyo da e-ticaret pazaryeri entegrasyon paketlerinde yüzde 15 indirim sunuyor. Devletin güncel hibe, teşvik ve desteklerini takip etmek, sektörlerine özel danışmanlık hizmeti almak isteyen KOBİ’ler Türkiye’nin ulusal ilk KOBİ Bilgi Merkezi Kobi-Line’ın proje yazma hizmetinden 1.000 TL, danışmanlık hizmetlerinden ise 250 TL indirimle yararlanabiliyor. Kobi-Line, paket kapsamında indirimlerine ek olarak KOBİ’lere hizmetlerini 2 ay hediye olarak sunuyor. KOBİ’ler profesyonel temizlik hizmetleri sunan Mutlubiev’in nano dezenfeksiyon hizmetlerinde yüzde 10, www.mutel.com.tr üzerinden Philips UVC armatürlerde de yüzde 10 indirim kazanıyor. PaketTaxi’nin sabit kurye hizmetinden yüzde 5, Baskimo’dan alacakları online baskı hizmetinden de yüzde 30 indirimli yararlanabiliyorlar.

Öte yandan MasterKOBİ Destek Paketi kapsamında Eticsoft, ideasoft, ticimax ve T-soft gibi anlaşmalı altyapı sağlayıcılarla çalışan tüm KOBİ’ler, Mastercard’ın dijital ödeme çözümü Masterpass’ten 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

MasterKOBİ paketinde Mastercard Ticari Kart Sahipleri ayrıca 30 gün ücretsiz Bulut Santralim, 20 gün ücretsiz Banka Bakiyem hizmeti, www.banabikurye.com üzerinden gerçekleştirilen gönderilerde yüzde 10 indirim, elektronik cihazlarda karşılaşılan sorunlarda kapıdan teslim imkanı veren Fixplan teknik servis hizmetinde yüzde 15 indirim gibi avantajlardan da yararlanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz