McAfee Bitcoin hakkında açıklama yaptı

0

McAfee Bitcoin

McAfee Bitcoin hakkında yatırımcıları rahatlatan bir açıklama yaptı. McAfee Bitcoin konusunda endişeye gerek olmadığını belirtti.

McAfee Bitcoin için endişelenmeyin dedi

Anti virüs şirketi McAfee’nin kurucusu John McAfee, Bitcoin’in dünü, bugünü ve yarını konusunda önemli açıklamalar yaptı. McAfee, yatırımcıları ve yatırım yapmayı düşünenlerin bu konuda endişelenmemesi gerektiğini söyledi. Bitcoin’in geçen seneki fiyatına vurgu yapan McAfee, geçen yıl 2650 dolar seviyelerinde olan Bitcoin’in şu anda 6 bin dolar seviyelerinde olduğunu belirtti. Yani birçok manipülasyon yaratılmasına rağmen yüzde 140’lık bir büyümenin Bitcoin için çok iyi olduğunu söyledi.

Son dönemde kripto para piyasasında önemli düşüşler yaşanabiliyor. Ancak uzun ‘dibe vurdu’ gibi yorumlar alan kirpto paraların uzun dönemdeki değişimine baktığımızda, yatırımcılarının yüzünü güldürdüğünü görüyoruz.

2017 yılının Ocak ayında yaklaşık 970 dolardan işlem gören Bitcoin, Haziran 2017’de 2750 dolar seviyelerini gördü. Haziran 2018’de ise 6000 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>