McAfee MWC 2020’ye katılmayacak

0

McAfee MWC 2020

Korona virüsü sektörünü etkilemeye tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak McAfee MWC 2020’ye katılmayacak şirketler arasında yer aldı.

McAfee MWC 2020 için açıklama yaptı

Korona virüsü tehlikesinin halen ortadan kalkmamış olması, teknoloji şirketlerini de doğrudan etkiliyor. Birçok şriket Çin’deki faaliyetlerine ara verirken, diğer ülkelerdeki faaliyetler ve etkinlikler için de önlemler alıyor.

Şubat ayının sonlarında gerçekleşecek MWC 2020, korona virüsü nedeniyle tatsız geçecek gibi görünüyor. Birçok teknoloji devi MWC 2020’ye katılmayacağını açıklarken, son olarak McAfee de bu şirketler arasına katıldı.

LG, Ericsson, Amazon ve ZTE de daha önce çalışanlarını korumak için MWC 2020’ye katılmayacaklarını duyurmuştu. Ayrıca Samsung’un da bu etkinliğe katılmayacağına yönelik iddialar da devam ediyor.

Şirketler etkinliğe katılmama yönünde açıklamalarını sürdürürken, MWC 2020tarafında güvenlik önlemleri alınmaya devam ediyor. Yetkililer, Çin’in Hubei şehrindekilerin etkinliğe katılaması yönünde önlem de aldı.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>