McKinsey’s Datathon başlıyor! Gençler profesyonellerle buluşacak

0

Kodlama ve veri biliminin gelişimi için harekete geçen McKinsey & Company, yeni etkinliği için başvuruları almaya başladı. McKinsey’s Datathon: The City Cup etkinliği bu yıl 25 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek. 

McKinsey’s Datathon için başvurular başladı

McKinsey’s Datathon: The City Cup bu yıl İstanbul, Varşova ve Zürih’te eşzamanlı olarak düzenlenecek. Datathon ile öğrenciler ve maksimum 5 yıl tecrübeye sahip profesyoneller, deneyimlerini sınama ve geliştirme fırsatları elde edecek. McKinsey uzmanlarının rehberliğiyle zenginleşecek buluşma için son başvuru tarihi 5 Nisan 2020. 

Etkinlikte McKinsey’nin analitik, makine öğrenimi, veri bilimi ve kodlama alanında güçlü deneyimi ile tanışma şansı elde edecek olan katılımcılar, McKinsey uzmanlarından mentorluk, yeni iş fırsatları hakkında bilgi alma ve yeni ilişkiler ve deneyimler kazanma şansı da yakalayacak. Tüm gün sürecek datathon’da katılımcılar 3’er kişilik takımlar halinde yarışacak.

Birinci seçilen takım, bu yıl 37’incisi düzenlenen ve makine öğrenimi alanında yüksek prestije sahip International Conference on Machine Learning’e katılım imkanı kazanacak. İkinci takım tercih ettikleri yerel bir konferansa katılım ve cihaz desteğinin, üçüncü takım ise online eğitim platformu Data Camp’e bir yıllık üyelik ve cihaz desteğinin sahibi olacak.  

Başvuru ve daha detaylı bilgi için için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>