MediaMarkt Startup Challenge için projeler sahneye çıkıyor

0

MediaMarkt Startup Challenge projesi kapsamında kısa listeye kalan projeler 25 Haziran Salı günü jüri karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kazanan girişimin Avrupa yolcusu olacağı yarışmada, tüm projeler hünerlerini sergileyecek.

MediaMarkt Startup Challenge kazananı Münih yolcusu

25 Haziran Salı günü Tekfen Tower’da düzenlenecek olan sunumlarda, projeler hünerlerini sergileyecek. Türkiye’deki girişimcileri bir araya getiren yarışmada girişimcilerden ilk üçe kalmaya hak kazananlardan birinci olan Münih’e gidecek. Retailtech Hub Programı’na katılacak olan birinci girişim aynı zamanda Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcıları arasında olan Plug and Play’in girişimci ağına dahil olacak.

İkinci ve üçüncü olan projeler ise MediaMarkt ve Tekzen’in Türkiye’deki mağazalarında pilot uygulama yapabilecek. İkinci olan proje Kategori Mağazacılığı Derneği’ne çözümlerini sunma hakkı elde edecek.

25 Haziran günü projelerin yarışacağı etkinliğin ardından kazanan üç projenin sahibi 1 Ekim günü İstanbul’da gerçekleşecek Perakende Teknolojileri Konferansı’nda çözümünü tanıtabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>