MediaMarkt Türkiye ’nin yeni İnsan Kaynakları Direktörü!

1

MediaMarkt Türkiye’nin yeni İnsan Kaynakları Direktörü Seçil Namruk oldu! İnsan kaynakları alanında 15 yılın üzerinde bir deneyimi bulunan Seçil Namruk, aynı zaman da Türkiye’nin En Etkili 50 İK Lideri arasında da yer alıyor!

Seçil Namruk’un kariyer başarıları neler?

Kariyerine 2002 yılında Merck Sharp & Dohme’da başlayan Seçil Namruk, 2007 – 2011 yılları arasında Nike Türkiye ve İsrail‘in İnsan Kaynakları Departmanı’nda görev aldı. 2011 – 2013 yıllarında Bunge‘nin Türkiye İnsan Kaynakları Ülke Müdürlüğünü yürüttükten sonra KPMG Türkiye‘ye katılarak İnsan Kaynakları ve İç İletişim Direktörü görevini üstlendi. 2017 yılında PepsiCo‘nun Uluslararası İ.K. Çözümleri Liderliğini üstlenen Namruk, artık MediaMarkt Türkiye‘de İnsan Kaynakları Departmanının Direktörü oldu.

Üsküdar Anadolu Lisesini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde Jeofizik Mühendisliği üzerine lisans eğitimini tamamladı. Ardından CSF La Salle & Maine Üniversitesinde İşletme ve Yönetim üzerine MBA programını tamamladı.

Çalıştığı firmalarda “Top Employer” gibi ödüllerinin alınması, transformasyon ve verimlilik çalışmaları, çalışan bağlılığının artırılması ve İ.K. süreç yapılandırması gibi bir çok projeye imza attı.

Yorumlar

  1. Seçil hanim hayirli olsun öncelikle bugün mediamarkta indirimli olan bir philips marka tv almak istedim ankara nata vega çalişanlari bana bu tv yi internetten alabilecegimi ellerindeki cihazin teşirli oldugunu istersek onu verebilecegini söyledi müşteri hizmetlerini aradigimda ürünün o magazada oldugunu söylediler ve bir şikayet kaydi oluşturdular magazadan bana dönüş yapildi ismi Ali adindaki kişi özür dilicegi yerde önce bi firça atti durumun bi yanliş anlama oldugunu çalişani hakliymişta biz haksizmişiz gibi art niyetli oldugumu gibi daha birçok bahaneyle küstah bi şekilde ben derdimi anlattikça onu anlamadigimi ben bunu hakedecek hiçbirşey yapmadigimi düşünerek benim sadece suçumun 75 yaşindaki babamida alip işimi gücümü bırakip ona bi tv almakti bana bu şekilde davranilinca hazmedemeyip size yazmak istedim soruyorum benim size karşi ne gibi bir art niyet besleyebilirim 05553084817 nolu telefona dönüş yaparsanız sevinirim tsklr.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>