Medium e-kitap şirketi satın aldı

0

Medium e-kitap şirketi

Medium e-kitap şirketi Glose’u bünyesine kattı. Medium’un Glose’u satın almasıyla, yeni projelere başlayabileceği konuşuluyor.

Medium e-kitap şirketi ile yeni projelere açılabilir

Her şeyin dijitalleştiği günümüzde, kitaplar da dijital hale gelmiş durumda. Birçok okuyucu artık e-kitap konusuna daha sıcak bakıyor ve yeni çıkan kitaplar e-kitap versiyonlarıyla piyasada yer alıyor.

Medium CEO’su Evan Williams, Medium yazarlarının daha fazla okuyucuya erişebilmeleri için Glose’u satın aldıklarını duyurdu. Williams, Glose ekibiyle çalışacakları için bir hayli heyecanlı olduklarını da belirtti.

E-kitap dünyası ile Medium’daki blog dünyasının birbirine entegre haline gelmesi, okuyucular için yenilikleri de beraberinde getirecek. Bu da kullanıcıların okuma deneyimlerinde iyileştirmeler sağlayacak.

Medium’un satın alma için ne kadarlık ödeme yaptığı henüz açıklanmadı. Ancak 1.5 milyon kitap Medium kütüphanesine eklenmiş oldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>