Medya devi Conde Nast Ripple desteğini deniyor

0

Conde Nast Ripple

Dünyanın en büyük medya kuruluşlarından Conde Nast Ripple desteğini deniyor. Eğer denemeler başarılı olursa, medya sektörü kripto para ve blockchain ile buluşacak.

Conde Nast Ripple desteğini deniyor

Wired, Vogue, The New Yorker, Vanity Fair, GQ gibi çok büyük yayın organlarını bünyesinde barındıran Conde Nast, son yıllarda yenilikçi girişimlerde bulunuyor. Şirketin son girişimi ise kripto para ve blockchain sektörüne yönelik oldu.

Conde Nast, Ripple destekli Coil platfromu için denemelere başladı. Denemeleri yapılan bu sistem, içerik üreticilere ve yayıncılara anlık olarak mikro ödemelerin yapılmasını sağlıyor.

Günlük 144 milyon, aylık ise 435 milyon seviyelerinde ziyaretçi toplayan böylesine büyük bir platformun Ripple desteği üzerinde çalışması kripto para ve blockchain sektöründe gelecek için umut eriyor. Sınırlı testin önümüzdeki süreçte yaygınlaşıp yaygınlaşmayacağı henüz bilinmiyor.

Coil platformu geçtiğimiz yıl 1 milyar dolarlık XRP hibesi ve 4 milyar dolarlık yatırım almayı başarmıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>