Megaport sanal bulut yönlendiricisini duyurdu

0

Megaport

Megaport Cloud Router, müşterilerin veri merkezine veya fiziksel altyapıya ihtiyaç duymadan dünyanın çeşitli yerlerinde birden fazla bulut hizmetine bağlanmalarına olanak tanıyacak.

Megaport Cloud Router (MCR)

Avustralyalı ara bağlantı hizmetleri sağlayıcısı, sanal bir bulut yönlendirici piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu hizmetin müşterilerin fiziki altyapıya, yönlendiricilere sahip olmalarını ya da veri merkezine sahip olmaları zorunluluğunu kaldırdığı belirtiliyor. MCR, müşterilerin özel olarak bağlanmalarını ve veriyi birden fazla bulut servis sağlayıcıları arasında daha hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde dünya genelinde aktarmasını sağlıyor.

MCR, Katman 3 yönlendirme ve desteği sağlıyor, Sınır Ağ Geçidi Protokolünü kullanıyor. Müşteriler, Megaport’un yazılım tanımlı ağını (SDN) kullanarak, şirketin MCR’ı aracılığıyla MCR ekosistemindeki servis sağlayıcılara ve konumlara bağlanabiliyorlar.

Şirketin geçtiğimiz çeyrekte, Aralık ayında birden fazla bulut sağlayıcısı kullanan müşteriler sayesinde yüzde 12.7’lik gelir artışı ile 4.68 milyon dolar elde etti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>