Meizu alt markası Lipro’yu tanıtacak

0

Meizu alt markası Lipro

Meizu alt markası Lipro’yu tanıtmaya hazırlanıyor. Lipro markası, daha çok akıllı ev aletlerine yönelik ürünleriyle piyasada yer edinecek.

Meizu alt marka çıkarıyor

Akıllı telefonlarıyla piyasada tanınan Çin merkezli Meizu, yeni sektörlere de giriş yaparak ürün portföyünü genişletmeye çalışıyor. Meizu, bunun için yeni bir alt marka çıkarıyor.

Meizu, basınla paylaştığı bilgilendirme metninde 5 Ocak 2021 tarihinde bir lansman gerçekleşeceğini duyurdu. Bu lansmanda Meizu, kendi alt markası olan Lipro isimli bir marka tanıtacak. Lipro, daha çok akıllı ev aletlerine yönelik ürünleriyle piyasada olacak. Bu akıllı ev aletlerindeki temel teknoloji ise dijitalleşmeyle hayatımızda önemli bir yer edinen nesnelerin interneti (IoT) olacak.

Meizu’nun bu lansmanda Lipro’yu tanıtmasının ardından ürün tanıtımının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz bilinmiyor. Ayrıca Lipro’nun piyasaya süreceği ürünlerle ilgili de detaylar henüz netleşmiş değil. Ancak daha önce tescil edilen ürünler arasında parmak izi tarayıcılı kapı kilit sistemleri, elektrikli kapı açıcılar ve ev otomasyonuyla ilgili çeşitli ürünler bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>