Melek yatırımcı nasıl para kazanır ?

0

Girişimcilere yönelik olarak Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte StartNowHow eğitim seminerlerini başlatan BIC Angel Investments sektörün deneyimli ve yetkin isimlerini bu kez yatırımcılar için bir araya getiriyor.

13 Kasım Perşembe Günü Divan Brasserie Beyoğlu’nda gerçekleşecek etkinlikte MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkut katılımcılara Melek Yatırımcılığın Tanımı ile ilgili bilgiler sunacak. Melek yatırımcılar için yeni fırsatlar sunan Borsa İstanbul Direktörü Dr.Recep Bildik dinleyicilere Özel Pazar ile ilgili bilgiler aktarırken, BIC Angel Investments kurucusu Dr. Joachim Behrendt Türkiye’de Melek Yatırımcı Olmakla ilgili 5 Teorem’i paylaşacak.

Sınırlı sayıda katılımcıya açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen seminer kapsamında Pilott Hızlandırma Programı Koordinatörü Duygu Öktem koordinatörlüğünde bir de panel gerçekleştirilecek. “Melek Yatırımcı Nasıl Para Kazanır” konusunun irdeleneceği panelde deneyimli melek yatırımcı ve Markafoni eski yöneticisi Sina Afra, Revo Capital kurucusu Cenk Bayrakdar, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erhan Erkut ve BIC Angel Investments kurucusu Joachim Behrendt’in görüşlerini paylaşacak.

Etkinliğe katılmak isteyen melek yatırımcılar ve yatırımcı adayları https://melekyatirimciseminerleri.eventbrite.com linkine tıklayarak veya [email protected] adresine e-mail göndererek kayıt yaptırabilirler.

 

 

 

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>