Mercedes ve BMW CES için beklenen açıklamayı yaptı

0

Mercedes ve BMW CES

CES’e bir haftadan kısa bir zaman kala dev şirketlerden kötü haberler geliyor. Mercedes ve BMW CES için beklenen açıklamayı yaptı.

Mercedes ve BMW CES’e katılmayacağını bildirdi

Mercedes’ten yapılan açıklamada, “Müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve misafirlerimizin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdi. Katılımcıların kalabalık olması ve ülkeye özgü farklı düzenlemeler nedeniyle, mevcut durumda tüm katılımcılar için sağlam, güvenli ve zararsız bir planlama maalesef mümkün değil. Bu karardan derin üzüntü duyuyoruz, ancak bunun gerekli olduğunu düşünüyoruz” denildi.

BMW de aynı şeyi yaptı ve bir medya açıklaması yayınladı. BMW sanal bir basın toplantısına geçildiğini duyurdu. Otomobil üreticisinin açıklamasINDA: “BMW Group, uzun yıllardır Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) yenilikler sunuyor. Pandemi durumu nedeniyle BMW Group, CES’te planlanan tüm medya faaliyetlerini Almanya’dan canlı yayınlanan tamamen dijital bir programa taşıyacak” denildi.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>